Jesteśmy Agencją SEO nastawioną na rezultaty

Poznaj nasz zespół i dowiedz się jak działamy. 

Razem z nami zdobywaj najwyższe pozycje i osiągaj mierzalne cele!

Kim jesteśmy?

Nasza załoga

Andrzej Zieliński Najbardziej lubię,  gdy moja praca przynosi mierzalne efekty. Obserwowanie wzrostów i pozytywnych efektów mojej pracy to największa motywacja! Na początku współpracy poświęcam dużo czasu na dokładne wgryzanie się w temat i zrozumienie go w jak najwyższym stopniu.  Najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. Spacery z moim psem, Cezarem, to okazja do wyluzowania się.

Oliwia Paciorek Moją największą pasją w świecie digitalu jest UX. Pracując w anchor.team często wykorzystuję moją wiedzę z tej dziedziny. Uważam, że dobre SEO powinno być realizowane z uwzględnieniem wielu czynników. Zamykając się tylko w obrębie części działań, niepotrzebnie się ograniczamy. Chciałabym zrealizować moje marzenie – wyjazd na Bali i nauka jogi od miejscowych joginów. 

Wojciech Kmita

Wojciech Kmita Zespół anchor.team, który tworzę od samego początku to dla mnie powód do dumy. Uważam, że SEO to kompleksowe działania, które wymagają cierpliwości, jednak opłacają się i dają satysfakcjonujące efekty. Jestem nastawiony na dążenie do celu i lubię, gdy kreatywne pomysły w zespole przekształcają się w konkretną strategię działania. Czas wolny wykorzystuję na podróże. Marzy mi się, aby w przyszłości przemierzać kamperem świat i pracować zdalnie z najodleglejszych zakątków Ziemi.

Wiktor Jacheć Gdy zacząłem pracę w anchor.team jako specjalista, szybko przekonałem się, że to miejsce dla mnie. W świecie digitalu czuję się świetnie, łącząc pracę z hobby. Moje stanowisko pozwala mi na wykorzystywanie wiedzy i doświadczenia, nabytego w czasie studiów i samodzielnego doskonalenia się Interesuję się technologią i peryferiami PC. 

Maciej Czudżak Swoją pracę przy pozycjonowaniu traktuję jak szachy – staram się myśleć na kilka kroków do przodu. W połączeniu z analizą, udaje mi się dzięki temu wypracować długofalowe efekty dla klientów. Często wychodzę poza schematy i ogólnie znane rozwiązania. Gdy mam chwilę dla siebie, gram w kosza. Jest to dla mnie najlepszy sposób, żeby odreagować po pracy. 

Joanna Sałgut W anchor.team pracuję głównie przy tworzeniu contentu. Uważam, że dobrze napisane treści są wyjątkowo istotne. Nie bez przyczyny mówi się, że content is the king! Lubię bawić się słowem i dostosowywać twórczą część z częścią analityczną. Uważam, że najlepsze efekty daje spójna wizja i łączenie SEO, UX, PPC i social mediów. Jestem kinofilem – festiwale filmowe to mój drugi dom.  

nasze zasady

Kierujemy się kilkoma zasadami

Zespół anchor.team został stworzony z myślą o partnerskich i pozytywnych relacjach z klientami. W branży SEO wyróżnia nas uczciwe, szczere i całkowicie transparentne podejście do działania.

Przestrzegamy zasad, które dotyczą wszystkich członków zespołu. Nasz wewnętrzny kod pomaga nam pracować lepiej i być bardziej produktywnym.

Każdy zespół projektowy raportuje wyniki bezpośrednio do klienta lub partnera. Ustalamy również sposób komunikacji za pomocą wybranego przez Ciebie narzędzia: np. Skype, Slack, Hangouts, Czat Google itp.

Minimalna ilość osób w zespole projektowym to 2 osoby – project manager oraz specjalista.

Project manager jest dedykowaną osobą kontaktową, odpowiedzialną za relacje z klientem oraz za wykorzystany budżet. Specjalista odpowiada za wszystkie aspekty techniczne projekty.

Jesteśmy przejrzystym finansowo zespołem i dzielimy 80% zysków i kosztów pomiędzy jego członków! Dzięki temu wszyscy są zaangażowani w projekt, którego są częścią.

Wynikiem pracy w zespole Performance Teams jest niezwykle zmotywowanie naszego zespołu do dostarczania najlepszych wyników.

Współpracujemy z naszymi partnerami w pełnej przejrzystości w odniesieniu do czasu poświęconego na projekt.

Wiemy, że w marketingu cyfrowym wszystko szybko się zmienia, a informacja jest najcenniejszym zasobem. Aby być na bieżąco i poszerzać naszą wiedzę, uczymy się i pomagamy sobie nawzajem, prowadzimy cotygodniowe warsztaty.


Jesteśmy częścią MTA GROUP

Specjaliści z tego zespołu zajmują się głównie szeroko pojętym marketingiem digitalowym. Obsługują Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads, Programmatic, email marketing, Influencer Marketing… Jeśli chcesz spełnić swoje cele związane z działaniami płatnymi w sieci – koniecznie pisz do nich!

Czyli my! Zajmujemy się szeroko pojętym SEO. Dzięki współpracy z innymi teamami, patrzymy na kwestie pozycjonowania pod różnymi kątami. Nie zamykamy się na innowacje, a w naszej pracy cenimy elastyczność oraz dobry kontakt z klientem. Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci osiągnąć wyższe pozycje i lepszą widoczność!

Wiesz, jak ważna jest odpowiednia analityka? Spece z metrics.agency wiedzą! Do tego znają się na CRO i UX. Google Analytics czy Google Tag Manager nie mają przed nimi tajemnic. Możesz nam wierzyć – ich usługi są nieocenione! Współpracujemy z nimi zarówno my, jak i reszta MTA Group. Pamiętaj – bez dobrej analityki ani rusz!

Specjaliści, których wiedza jest na najwyższym poziomie. Wspierają in-house’owo, prowadzą szkolenia oraz consulting i pomagają rozwiązywać problemy, których nikt inny nie rozwiąże. Jeżeli potrzebujesz sporej dawki wiedzy i nieszablonowych rozwiązań, wykraczających poza jeden obszar digitalu – oto Twój wybór!

Zespół deweloperów pomoże nie tylko naprawić błędy na Twojej stronie – Ci magicy stworzą ją od zera! Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, nie raz i nie dwa, udało nam się naprawić “nienaprawialne”. Żaden CMS nic przed nimi nie ukryje.

Najmłodsza siostra pozostałych zespołów. Ich zadaniem jest zbieranie wiedzy najlepszych specjalistów z pozostałych zespołów i przekuwanie ich w kursy online. Dzięki nim nasze zasoby będą wykorzystane w najlepszy możliwy sposób – by kolejne pokolenia fanów i specjalistów digitalu, mogły się rozwijać!

Przeczytaj co mówią o nas nasi klienci

Zacznijmy współpracę jeszcze dziś!